Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Kádár Géza (1878-1952) Hóolvadás, 1910 körül
103

Kádár Géza (1878-1952)

Hóolvadás, 1910 körül

Olaj, vászon, 96x103 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza