20. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Horizontális és vertikális ritmus a térben, 1976
90

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Horizontális és vertikális ritmus a térben, 1976

Olaj, vászon, 100x90 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 976
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Oeuvre szám: 76/6

Kiállítva: A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből II. kiállítás, Mű-Terem Galéria, Budapest, 2005. szeptember 10 – október 9.