Kortárs aukció 2019
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Hullámritmus, 1964
16

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hullámritmus, 1964

Olaj, farost, 100x62 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 964. 64/5 Hullámritmus 97,5x66,5 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 000 000 Ft

osztrák magángyűjteményben

Gyarmathy Tihamér kiállítása.  Tanács körút 6., Budapest, 1964. április, katalógus nélkül

Gyarmathy Tihamér festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1979. november 23. – december 16., katalógus: szám nélkül

Gyarmathy Tihamér Művészeti Akadémiai Székfoglaló kiállítás.  Körmendi Galéria, Budapest, 1993. június 7. – július 2.

Gyarmathy Tihamér válogatott művek kiállítása. Körmendi Galéria, Budapest, 1994. Gyarmathy Tihamér életmű kiállítása,  Budapesti Történeti Múzeum Fővárosi Képtár, 1995.

Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet.  Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24. – június 29., katalógus nélkül

Gyarmathy Tihamér festmények.  Szerk.: Csák Ferenc, Körmendi Galéria, Budapest, 2004. 158

89

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hajnal a kertben, 1969

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
94

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fény-tér, 1963

Kikiáltási ár: 600 000 Ft