31. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Hydra sziget kikötő, 2006. május 15.
65

Schéner Mihály (1923-2009)

Hydra sziget kikötő, 2006. május 15.

Olaj, farost, 70x100 cm
Jelezve jobbra fent: Schéner, Jelezve hátoldalon: Hydra sziget kikötő, 2006. május 15 Schéner Mihály 70x100 cm
Kikiáltási ár: 300 000 Ft