31. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Szent Mihály-napi játékok, 1974
28

Schéner Mihály (1923-2009)

Szent Mihály-napi játékok, 1974

Olaj, farost, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: Szent Mihály- napi játékok 1974 Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 420 000 Ft