A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Markó Károly, Id. 1793-1860 Hylas elragadása, 1853
1

Markó Károly, Id. 1793-1860

Hylas elragadása, 1853

Olaj, vászon, 75x99,5
Jelezve középen lent: C. Markó p. Ap. 1853