A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Markó Károly, Id. 1793-1860 Olasz táj pásztorral, 1859
2

Markó Károly, Id. 1793-1860

Olasz táj pásztorral, 1859

Olaj, vászon, 20,5x17 cm
Jelezve balra lent: C Markó S. p. Ap.1859