121 legszebb magyar festmény
Markó Károly, Id. 1793-1860 Hylas Elragadása, 1853
3

Markó Károly, Id. 1793-1860

Hylas Elragadása, 1853

Olaj, vászon, 75x99,5 cm
Jelezve középen lent: C. Markó p. Ap. 1853