121 legszebb magyar festmény
Markó Károly, Id. 1793-1860 Visegrád, 1826-1830
1

Markó Károly, Id. 1793-1860

Visegrád, 1826-1830

Olaj, vászon, 58,5x83,5 cm

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona