14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bak Imre, absztrakció, geometrikus formák
3

Bak Imre (1939-2022)

Idézetek I., 1983

Akril, vászon, 30 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Idézetek I. Bak/83
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Kulcsár Imre tulajdonában

KIÁLLÍTVA:
¦ Bak Imre kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1987. június 12. – július 12.
¦ Bak Imre kiállítása. Pécsi Galéria, Pécs, 1988. január 8-31.