21. aukció
Molnár József (1821-1899) Idill Pompei-ben, 1886
141

Molnár József (1821-1899)

Idill Pompei-ben, 1886

Olaj, vászon, 106,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

A kép feltehetőleg azonos a Molnár József műveinek jegyzéke katalógus: 363. tételével. In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899), Budapest, A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézete, 1938.

Feltehetőleg kiállítva: • Jahresausstellung, Kunstverein Wien, 1886. • Tavaszi kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1894. katalógus: 223. • Molnár József gyűjteményes kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1895.