21. aukció
Molnár József (1821-1899) Patak naplementekor
50

Molnár József (1821-1899)

Patak naplementekor

Olaj, karton, 31,5x42,5 cm
Jelezve balra lent: Molnár J. 1884 (?)
Kikiáltási ár: 650 000 Ft