22. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Idős hölgy
177

Glatz Oszkár (1872-1958)

Idős hölgy

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 480 000 Ft