Kortárs aukció
Váli Dezső (1942-) Igen, szerelem, 1982
28

Váli Dezső (1942-)

Igen, szerelem, 1982

Olaj, farost, 35x35 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 82. Hátoldalon: A/82/21
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft