Kortárs aukció
Váli Dezső (1942-) Régi zsidó temető - Avignon, 1987
34

Váli Dezső (1942-)

Régi zsidó temető - Avignon, 1987

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 87, Jelezve hátoldalon: A/87/7
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft