10. aukció
Ef. Zámbó István (1950-) Ikon fülhallgatóval, 2000
129

Ef. Zámbó István (1950-)

Ikon fülhallgatóval, 2000

Olaj, kábel, farost, 70x50 cm
Jelezve balra lent: ef Zámbó I., jelezve jobbra lent: EZI 2000., jelezve hátoldalán: ef Zámbó I.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft