10. aukció
Ef. Zámbó István (1950-) Lángész (miskakancsó portré), 1981
128

Ef. Zámbó István (1950-)

Lángész (miskakancsó portré), 1981

Olaj, farost, 50x31 cm
Jelezve balra lent: ef. Zámbó I., jelezve jobbra lent: 1981 EZI, jelezve hátoldalon: ef Zámbó I., eZI
Kikiáltási ár: 150 000 Ft