31. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Indóházi kanyar, 1936
107

Vörös Géza (1897-1957)

Indóházi kanyar, 1936

Olaj, vászon, 80,5x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 36
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft