31. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1937
105

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1937

Olaj, vászon, 100,5x73,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 37
Kikiáltási ár: 950 000 Ft