27. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Intérieur szoborral, 1930 körül
173

Czóbel Béla (1883-1976)

Intérieur szoborral, 1930 körül

Olaj, vászon fán, 79x56 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft