27. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Pihenő nő
196

Czóbel Béla (1883-1976)

Pihenő nő

Olaj, vászon, 69x83 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft