Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos enteriőr
95

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Intérieur (Zöld szoba Minich Mátyás házában), 1908

Olaj, vászon, 59x55 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L. 08 Nagybánya