Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos Szomolnok tájkép, Nyolcak
88

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Szepesi tájkép kanyargó úttal Szomolnoknál, 1909

Olaj, vászon, 59,5x73 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L.