52. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Intérieurben, 1926 körül
178

Márffy Ödön (1878-1959)

Intérieurben, 1926 körül

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ö
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 2.2.2.2.‣ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.
Reprodukálva:‣ Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006. 331. oldal