52. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Viharos táj (Vitorlás a Balatonon)
151

Márffy Ödön (1878-1959)

Viharos táj (Vitorlás a Balatonon)

Olaj, karton, 65x82 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Márffy Ödön (1958)‣ Márffy Ödönné (1958-1963)
Kiállítva:‣ Márffy Ödön, Wengry – Wyslawa Prac Malakirsch, Muzeum Historyczne Warszawy,Varsó, 1958. december – 1959. január, katalógus: 18.‣ Képzőművészetünk a Felsz