33. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Ischl látképe, 1890 körül
146

Telepy Károly (1828-1906)

Ischl látképe, 1890 körül

Olaj, vászon, 56,5x101,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft