19. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Istállóban, 1935
178

Szőnyi István (1894-1960)

Istállóban, 1935

Olajtempera, vászon, 59,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1935
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft