19. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Női akt ágy előtt
168

Szőnyi István (1894-1960)

Női akt ágy előtt

Olajtempera, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

Kiállítva: Mostra centenaria di Szőnyi. Academia d’ Ungheria, Roma, 1994. október, katalógus: 45.

Reprodukálva: Szőnyi István. Szerkesztette: T. Szőnyi Zsuzsa, Róma, Triznya Mátyás és Zsuzsa, 1982, katalógus: 13.