61. aukció
Tahsin, Diyarbakirli 1875-1937 Isztambul látképe, 1933
67

Tahsin, Diyarbakirli 1875-1937

Isztambul látképe, 1933

Olaj, vászon, 31,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Tahsin 1933
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft