29. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Itáliai táj (Tájkép alakkal), 1884
152

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Itáliai táj (Tájkép alakkal), 1884

Olaj, vászon, 50x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1884
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft