29. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Vihar előtt, 1858
91

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Vihar előtt, 1858

Olaj, vászon, 58x72,5 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1858
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft