70. Őszi Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Itatás
95

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Itatás

Olaj, fa, 46 x 55 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft