70. Őszi Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágzó fák, 1935
121

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágzó fák, 1935

Olaj, vászon, 60 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla, 1935
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft