A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Szőnyi István (1894-1960) Itatás, 1930-as évek második fele
105

Szőnyi István (1894-1960)

Itatás, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 65,5x84,5 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I.