36. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Itatás
170

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Itatás

Olaj, fa, 46x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 500 000 Ft