36. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet
185

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 61x81 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft