5. aukció
Keleti Gusztáv (1834-1902) Itatás
102

Keleti Gusztáv (1834-1902)

Itatás

Olaj, vászon, 48x63,5 cm
Jelezve középen lent: Klette 893.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft