13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Barabás Márton kortárs aukció, japán híd
96

Barabás Márton (1952-)

Japán híd, 1997 - A fekete korona útja című mű munkaváltozata

Olaj, fa, 31 x 35 x 11 cm
Jelezve hátoldalon: Barabás Márton, "Japán híd" 1997.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft