13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Barabás Márton kortárs aukció, zongora
79

Barabás Márton (1952-)

Pergamon zongora, 2002

Olaj, fa, 108 x 145,5 cm
Jelezve hátoldalon: Barabás Márton
Jelezve balra lent: Barabás M.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 3 000 000 Ft