Berlin – Budapest 1919-1933
Scheiber Hugó Berlin, der Sturm
67

Scheiber Hugó (1873-1950)

Japán nappali tűzijáték a berlini Lunaparkban, 1925

Olaj, karton, 69 x 46.5 cm
Jelezve balra lent: Scheiber 1925