Berlin – Budapest 1919-1933
Scheiber Hugó Városliget, Budapest, Berlin
68

Scheiber Hugó (1873-1950)

Városliget, 1924 körül

Olaj, papír, vásznon, 62x91 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.