8. aukció
Anna Margit (1913-1991) Játékbabával, 1970
89

Anna Margit (1913-1991)

Játékbabával, 1970

Olaj, kollázs, vászon, 45x36 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 1970
Kikiáltási ár: 280 000 Ft