8. aukció
Anna Margit (1913-1991) Madárijesztő, 1969
79

Anna Margit (1913-1991)

Madárijesztő, 1969

Olaj, vászon, 40x30 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 1969
Kikiáltási ár: 600 000 Ft