9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Játékosok, 1950
53

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Játékosok, 1950

Olaj, horganyzott lemez, 26,5 x 38,3 cm
Jelezve jobbra lent: Gy 1950
Jelezve hátoldalon: 50/24. Gyarmathy Tihamér Játékosok 26,5 x 38,3
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 50/24

  • Gyarmathy Tihamér kiállítása. Kállai Ernő emlékére. Műcsarnok, Budapest, 1986. szeptember 24. – november 9.