9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Robbanás, 1959
69

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Robbanás, 1959

Olaj, farost, 86 x 104 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft