27. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Játszótársak, 1952
30

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Játszótársak, 1952

Olaj, farost, 50,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 952 Jelezve hátoldalon: Játszótársak 50,5x61,2 cm 52/11
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft