27. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Macska, 1950
103

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Macska, 1950

Olaj, papír vászonon, 44x33 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Macska 50/5
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft