31. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Jelzés, 1969
108

Hencze Tamás (1938-2018)

Jelzés, 1969

Olaj, vászon, 100x100 cm
Jelezve hátoldalon vakrámán: Hencze T.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft