35. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Jeriko, 1991
81

Csernus Tibor (1927-2007)

Jeriko, 1991

Olaj, vászon, 150x130 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1991
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft