35. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Tanulmány az Absolonhoz, 1986
96

Csernus Tibor (1927-2007)

Tanulmány az Absolonhoz, 1986

Olaj, vászon, 38x46 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1986, Hátoldalon vakrámán: Ref. 193
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft